Forza Horizon 5 - luxusní auto

Forza Horizon 5 ukázala další záběry z hraní a potvrdila české titulky

26. 8. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Na konferenci Xbox Gamescom Showcase byla odhalena přibližně osmiminutová ukázka Initial Drive přímo ze hry Forza Horizon 5.Oficiální ukázka prezentuje realistickou grafiku, která začíná shozením terénního auta Ford Bronco uprostřed zasněžené sopky La Grand Caldera. S Chevrolet Corvettou se pak dále projedeme po poušti, kde nás zastihne velmi pěkně vypadající písečná bouře.

Novy díl má ambice stát se bezpochyby nejlepším titulem celé série. Mapa hry bude jednou z největších a nalezneme zde celkem 11 biomů, které zahrnují například skály, džungli, poušť, bažinaté prostředí, sopku, pobřeží či nádherné město Guanajuato.Forza Horizon 5 taktéž přijde s funkcí EventLab, v níž si hráči budou moci vytvořit svoje vlastní závody. Kromě samotné hry nám vývojáři z Playground Games ukázali i limitovanou edici gamepadu s jejím motivem.

Příjemnou zprávu rovněž přineslo i české zastoupení Xboxu, ve kterém oficiálně oznamuje, že pátý díl nabídne české titulky.

Nejnovější díl má stanovené datum vydání na 9. listopad 2021 pro platformy PC, Xbox One a Xbox Series X/S a již od vydání bude i součástí předplatného Xbox Game Pass.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.