Forza Horizon 5 ukázala další záběry z hraní a potvrdila české titulky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft
Na konferenci Xbox Gamescom Showcase byla odhalena přibližně osmiminutová ukázka Initial Drive přímo ze hry Forza Horizon 5.
Oficiální ukázka prezentuje realistickou grafiku, která začíná shozením terénního auta Ford Bronco uprostřed zasněžené sopky La Grand Caldera. S Chevrolet Corvettou se pak dále projedeme po poušti, kde nás zastihne velmi pěkně vypadající písečná bouře.
Novy díl má ambice stát se bezpochyby nejlepším titulem celé série. Mapa hry bude jednou z největších a nalezneme zde celkem 11 biomů, které zahrnují například skály, džungli, poušť, bažinaté prostředí, sopku, pobřeží či nádherné město Guanajuato.
Forza Horizon 5 taktéž přijde s funkcí EventLab, v níž si hráči budou moci vytvořit svoje vlastní závody. Kromě samotné hry nám vývojáři z Playground Games ukázali i limitovanou edici gamepadu s jejím motivem.
Příjemnou zprávu rovněž přineslo i české zastoupení Xboxu, ve kterém oficiálně oznamuje, že pátý díl nabídne české titulky.

Nejnovější díl má stanovené datum vydání na 9. listopad 2021 pro platformy PC, Xbox One a Xbox Series X/S a již od vydání bude i součástí předplatného Xbox Game Pass.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn