Tribes of Midgard – logo

Gearbox se zavazuje vysadit 40 000 nových stromů

2. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Neuběhl ani týden od uvedení hry Tribes of Midgard do prodeje, a už se může pochlubit impozantními čísly – po čtyřech dnech od uvedení do prodeje studio potvrdilo, že hra dosáhla impozantního množství hráčů, a to 250 000. 

Společnosti Gearbox Publishing a Norsfell na svých twitter účtech oznámily, že pouhé čtyři dny po prvním spuštění Tribes of Midgard chrání království více než 250 000 hráčů. 

Na to, že se jedná o novou IP a zároveň o nezávislý titul, je to pro studio rozhodně působivý výkon a doufejme, že je to jen začátek vzestupného směru.

Kromě toho také potvrdili, že hráči během několika hodin od vydání hry zabili více než 40 000 obrů. To možná nezní jako velký úspěch, ale vývojáři z Gearboxu a Norsfellu z toho mají velkou radost. Protože bylo tohoto milníku dosaženo tak rychle, dohodli se vývojáři a jejich vydavatelé na spolupráci s neziskovou organizací OneTreePlanted. Tato organizace se věnuje obnově stromů a vývojáři se dohodli, že společně vysadí celkem 40 000 nových stromů!

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.