Hell – logo

Přichází nová řada energetických nápojů pro hráče.

1. 8. 2021
Zdroj náhledu: hellenergycz

Velké společnosti zabývající se výrobou energetických nápojů se v poslední době rozhodly rozšířit nabídku svých produktů na stále větší skupinu hráčů. Tyto nápoje jsou příslibem lepšího rozhodování, reflexů, koncentrace a snížení celkové únavy.

Nejznámější společností v České republice bude určitě Madmonq, a to především díky propagaci od různých streamerů a youtuberů. Nejedná se přímo o nápoj, ale o pilulku, která se musí rozpustit v ústech. Další poměrně známou firmou je Razer, která vytvořila nápoje v prášku, jež se musí nejprve rozpustit ve vodě. Za pozornost stoj stojí i některé méně známé produkty jako Sneak Energy, Ghost EnergyGame Fuel nebo Rogue Energy.

Není divu, že se společnosti uchylují k tomuto kroku, protože, jak jsem již zmínil, herní komunita se velmi rychle rozšiřuje. Pro takové společnosti to znamená zvýšení příjmů i přesto, že se jedná o obyčejné nápoje s nálepkou „herní“. Je to dobrý byznys. 

Nedávno se objevila zpráva, že se další poměrně známá společnost vyrábějící energy nápoje s názvem HELL rozhodla vytvořit novou řadu. Tato nová řada se ovšem nemůže jmenovat jinak než HELL Gamer. Složení HELL Gamer Edition obsahuje aminokyseliny, vitaminy skupiny B a kofein v množství 32 mg / 100 ml. 

Máte možnost zakoupit hned tři různé příchutě. 

Kokosová příchuť

Zdroj: hellenergystore.

Černá třešeň

Zdroj: hellenergystore.

Tropická příchuť

Zdroj: hellenergystore.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.