Genshin Impact: leak odhaluje více o nové oblasti

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Přidání zbrusu nového regionu je pravděpodobně to nejzajímavější, na co se příležitostný hráč Genshin Impactu těší – zvláště v posledních fázích hry, kdy už není tolik úkolů. Posledních pár aktualizací přineslo dlouho očekávané ostrovy Inazuma a zdá se, že miHoYo neplánuje v dohledné době přestat přidávat další terén.
Genshin Impact verze 2.3 přinese dvě zcela nové postavy, Geo Arataki Itto a Gorou. Obě tyto postavy již byly odhaleny v oficiální verzi Genshin Impact 2.3. Jako obvykle, verze 2.3 ještě nedorazila a již se objevují nové úniky z nadcházejících aktualizacích.
Jeden z nejpopulárnějších úniků Genshin Impactu odhalil další informace o nové připravované oblasti. Většina fanoušků spekulovala, že nový region bude s největší pravděpodobností buď Chasm, nebo Enkanomiya. Chasm byl uveden na herní mapě a je umístěn na jihozápad do oblasti Liyue, což znamená, že dříve nebo později bude součástí hry. Nedávné úniky však naznačily, že kromě Enkanomiya bude vydána další nová postava.
Únik nepotvrzuje přesné datum vydání nového regionu, ale je jisté, že dorazí před aktualizací 3.0. Odhaluje také další informace o nadcházejících postavách, které naznačují, že Ayakin bratr, Ayato, by měl být vydán v jedné z budoucích aktualizací. Po něm budou následovat dvě postavy. Z nich se spekuluje o Scaramouche, který se již mnohokrát objevil v některých cutscénách hry a je široce považován za jednu z nadcházejících postav Genshin Impactu.
Chasm je pravděpodobně jednou z nejočekávanějších oblastí ve hře, protože je spojena s nechvalně známým prvkem Dendro. Dendro je v tuto chvíli jediným nehratelným prvkem ve hře a hráči si myslí, že je konečně čas, aby byl do hry uveden. Existuje již několik postav souvisejících s touto oblastí, přičemž Baizhu a Yaoyao jsou nejoblíbenějšími příklady. Objevilo se také několik úniků informací, které tvrdily, že i Yunjin by mohla být postavou Dendra, ale je to vysoce nepravděpodobné. Jediným důvěryhodným únikem na toto téma je, že Yunjin je čtyřhvězdičková postava, která má být vydána v dohledné době.

Genshin Impact je nyní k dispozici pro mobilní zařízení, PC, PS4 a PS5. Verze na Switch je ve vývoji.

Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn