Genshin Impact

Genshin Impact: leak odhaluje nové oblasti

18. 11. 2021
 

Genshin Impact: leak odhaluje nové oblasti. Přidání zbrusu nového regionu je pravděpodobně to nejzajímavější, na co se příležitostný hráč Genshin Impactu těší. Zvláště v posledních fázích hry, kdy už není tolik úkolů. Posledních pár aktualizací přineslo dlouho očekávané ostrovy Inazuma. Zdá se také, že miHoYo neplánuje v dohledné době přestat přidávat další terén.

Genshin Impact verze 2.3 přinese dvě zcela nové postavy, Geo Arataki Itto a Gorou. Obě tyto postavy již odhalila oficiální verze Genshin Impact 2.3. Jako obvykle, verze 2.3 ještě nedorazila a již se objevují nové úniky z nadcházejících aktualizacích.

Jeden z nejpopulárnějších úniků Genshin Impactu odhalil další informace o nové připravované oblasti. Většina fanoušků spekulovala, že nový region bude s největší pravděpodobností buď Chasm, nebo Enkanomiya. Chasm byl uveden na herní mapě a je umístěn na jihozápad do oblasti Liyue. To znamená, že dříve nebo později bude součástí hry. Nedávné úniky naznačují, že kromě Enkanomiya se vydá další nová postava.


Únik nepotvrzuje přesné datum vydání nového regionu, ale je jisté, že dorazí před aktualizací 3.0. Odhaluje také další informace o nadcházejících postavách. Naznačuje se, že Ayakin bratr, Ayato, by měl být vydán v jedné z budoucích aktualizací. Po něm se objeví jěště dvě postavy. Z nich se spekuluje o Scaramouche, který se již mnohokrát objevil v některých cutscénách hry. Je široce považován za jednu z nadcházejících postav Genshin Impactu.

Chasm se stal pravděpodobně jednou z nejočekávanějších oblastí ve hře. Jelikož se spojuje s nechvalně známým prvkem Dendro. V tuto chvíli se jediným nehratelným prvkem ve hře stává Dendro. Díky tomu si hráči myslí, že je konečně čas, aby byl do hry uveden. Existuje již několik postav souvisejících s touto oblastí, přičemž Baizhu a Yaoyao jsou nejoblíbenějšími příklady. Objevilo se také několik úniků informací, které tvrdily, že i Yunjin by mohla být postavou Dendra. To je však vysoce nepravděpodobné. Jediným důvěryhodným únikem na toto téma jse stala Yunjin (čtyřhvězdičková postava). Ta se objeví v dohledné době.

Genshin Impact je nyní k dispozici pro mobilní zařízení, PC, PS4 a PS5. Verze na Switch je ve vývoji.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.