Genshin Impact – logo

Genshin Impact recepty znovu na TikToku

12. 11. 2021
 

Kuchařka připravuje na TikToku recepty ze hry Genshin Impact a všechny vypadají náležitě skvěle. Kdokoli, kdo sledoval anime – konkrétně filmy Studia Ghibli – se jen zřídkakdy obejde bez nálady na jídlo.

Nahrávky IssaGrill se liší svým obsahem. Některé obsahují několik záběrů, jak pokrm vytváří. V dalších zase ukazuje hotové pokrmy pro inspiraci. Jiní tiktokeři nabízejí přehled o tom, jak se konkrétní recept vyrábí, s přísadami a vším okolo. Většina klipů je zakončena výsledným pokrmem. Možná znáte některé recepty z Genshin Impact, jako je Stormcrest Pie, nebo dokonce Bennettova spálená vejce (Teyvat Charred Egg). To však není vše, co IssaGrill nabízí, protože vaří jídla i z jiných oblíbených anime, například ramen inspirovaný Narutem, anebo hostina pro milovníky masa z Dragon Ball Z. Naštěstí existují i recepty založené na filmu Spirited Away (Cesta do fantazie) od Studia Ghibli.

Zatímco IssaGrill v průběhu let vytvořila spousty klipů, nedávno vydala mashup některých svých receptů ve stylu Genshin Impact.

Recepty si můžete prohlédnout zde:

Genshin Impact se toho právě teď hodně děje. Zatímco se poslední aktualizace blíží ke konci, miHoYo pořádá živý přenos Genshin Impact 2.3 koncem tohoto týdne. Akce Dreams of Bloom začíná dneska, ale to je spíše o květinách než o jídle. Kdo ví, možná nadcházející stream bude mít i něco pro gurmány.

Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.