Czech and Slovak Games Week – Steam

Steam chystá česko-slovenský herní týden plný slev

12. 11. 2021
Zdroj náhledu: Valve Corporation

28. října je pro nás i naše slovenské krajany jedinečným datem. V tento den před sto třemi lety vzniklo Československo, a tak je potřeba takto významnou událost řádně a po gamersku oslavit. Steam si po vzoru minulého roku přichystal česko-slovenský týden s názvem Czech and Slovak Games Week. Ten proběhne od 15. do 22. listopadu a vyznačovat se bude tím, že se do hledáčku velkých slev dostanou české a slovenské tituly. Hry si budete moct pořídit s nějakou tou slevičkou, od větších a známějších titulů až po ty menší a nízkorozpočtové.

Zdroj: Valve

Přesný seznam všech her studií, které se tohoto projektu budou účastnit, prozatím ještě neznáme a bude zveřejněn v následujících dnech. Už teď však můžete dost odhadnout z titulního obrázku. Na něm zahlédneme indicie napovídající účast titulů, jako je Euro Truck Simulator, Beat Saber, Machinarium, Black Hole, Polda, Feudal Alloy, Bulánci, Mimpi a na další už budete muset přijít sami. Česko-slovenský týden startuje 15. 11. opět od 19.00.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.