haunted chocolatier

Haunted Chocolatier předělaný v The Sims 4

12. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Zdá se, že na hrách The Sims 4 a vývojáři ConcernedApe něco je. Streamer DrGluon již dříve obnovil zážitek ze Stardew Valley v The Sims 4 s rozšířením Cottage Living. Nyní jeho remake traileru Haunted Chocolatier upoutal pozornost samotného tvůrce Erica Baroneho z ConcernedApe.

Každá jednotlivá lokace objevující se v originálním traileru Haunted Chocolatier se zde znovuvytvořila s láskyplnými detaily. Od města, hradu a vnitřních lokací až po portál a venkovní průzkumné oblasti (existuje také kreativní přístup k zobrazení boje z Haunted Chocolatier). Dokonce i rozhraní nativního režimu sestavení Sims 4 se používá k vytvoření skvělého efektu při znovuvytvoření nabídky tvorby původního traileru. Jediná věc, kterou byste mohli považovat za zkratku, je skutečnost, že dialogová okna původního traileru byla vyříznuta – ale ve skutečnosti je to jen autentičtější.

Sám Barone sdílel remake traileru a odpověděl na něj slovy: „Celou dobu jsem se usmíval. Jsem ohromen tím, kolik úsilí jsi do toho vložil!

Remake od streamera Dr.Gluon:

Originální trailer:

Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.