Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima konečně ohlášen na PC

7. 3. 2024
Zdroj náhledu: Sucker Punch Productions

Sen se stává realitou a údajné tvrzení ze strany zaměstnance společnosti Nixxes Software se potvrdilo. Jeden z úspěšných titulů dosud exkluzivních pouze pro konzole PlayStation se dočkal oficiálního uvedení pro stolní počítače. PC port Ghost of Tsushima se po letech zvěstí a všemožných spekulací vydá za hranice pouhých dojmů. Čekání je u konce. Ještě lepší tuto zprávu činí rovnou i datum vydání, které je takřka za dveřmi. Slavný Jin Sakai se na naše monitory vrátí 16. května 2024 v uceleném balíčku Ghost of Tsushima Director's Cut dokonce s některými novými funkcemi. O tomto dni se snilo mnohým z nás a v průběhu let od vydání v roce 2020 se nejrůznější zdroje shodovaly v tvrzení, že PC portu se dříve či později přece jen dočkáme. Trvalo to dlouho, ale kdo si počká, ten se dočká.

Ghost of Tsushima Director's Cut bude obsahovat pár novinek v přizpůsobení vstupů myši s klávesnicí, stejně tak odemčenou snímkovou frekvenci s různými grafickými možnostmi přizpůsobenými široké škále hardwaru. Připojit půjde i ovladač včetně DualSense pro ty z vás, kteří upřednostňují tento způsob hraní. Předobjednávky již byly spuštěny na platformě Steam a Epic Games Store za 59,99 €. Jak je dobrým zvykem, neobejdou se bez nějakých těch bonusů. Ti z vás, kteří si hru už nyní předobjednají, získají speciálního koně, oděv nebo barviva k uzpůsobení si Jinova vzhledu. Director's Cut pochopitelně obsahuje rozšíření Iki Island i režim Legends pro více hráčů.

Zažijte nelítostný boj s dobyvačnými nepřáteli mezi japonskými bojovníky a ohromnou mongolskou invazní flotilou vedenou prohnaným generálem Khotun-chánem. V roli Jina Sakaie se stanete Duchem. Zapomeňte na tradice a vzdejte se minulosti, abyste ochránili budoucnost těch, na nichž vám záleží. Ostrov Cušima a jeho lid potřebují svého hrdinu. Nikdo se na tuto roli nehodí více než právě vy.

Ghost of Tsushima Director's Cut vychází 16. května 2024 na PC (Steam a Epic Games Store).

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.