God of War Ragnarok - Kratos

God of War Ragnarök až příští rok?

9. 6. 2022
Zdroj náhledu: Sony

Tolik očekávaná hra God of War Ragnarök se od původního plánu vydat titul už v roce 2021 nakonec lehce odchýlila a společnost Sony nové datum stanovila na rok 2022, aby vývojářské studio mohlo dodat „špičkovou hru při zachování bezpečnosti a pohody svého týmu“. Nyní to sice vypadá, že se v systému posunulo datum vydání z 30. září na 31. prosince, ale mnoho zdrojů tvrdí, že se hry dočkáme až v následujícím roce. Fanoušci by si tak na dlouho vytoužené pokračování taťky Kratose museli počkat už celkem dva roky navíc, než byl původní plán. Vzhledem k tomu, že by Ragnarök měl navazovat na poslední díl z roku 2018, Atreus sice maličkato povyroste, ale příběh by se měl odehrávat částečně ve stejných lokalitách, proto je pro fanoušky takto velké zpoždění nepříjemné. God of War Ragnarök vyjde na PlayStation 4 a 5, ale i ohlášení na PC by na sebe snad nemělo nechat dlouho čekat.

Dnes večer taktéž začíná Summer Game Fest, na kterém by se údajně dle zvěstí mělo konečně objevit pevné datum vydání této nejočekávanější hry roku. Sám Geoff Keighley prozradil, že se během Summer Game Festu nemáme těšit na velká odhalení nových titulů, protože akce bude spíše zaměřena na již dříve oznámené tituly, mezi které se God of War Ragnarök určitě počítá. Nebuďte však příliš nadšení, nic nebylo prozatím potvrzeno. Tato fáma pochází ze zveřejněného příspěvku na twitteru od již dříve přesného zdroje Millie A. Ta označuje Summer Game Fest společně s emotikonem sekery a gifem říkajíc „už máme rande“. Fanoušci tuto nejasnou zprávu chápou jako škádlení odhalení něčeho velkého ohledně God of War Ragnarök na dnešní akci. Naštěstí nemusíme čekat tak dlouho, abychom zjistili, zda jsou fámy skutečně pravdivé.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.