Overdose – mama

Hideo Kojima údajně tají hororový projekt Overdose

8. 6. 2022
Zdroj náhledu: KOJIMA PRODUCTIONS

Herec Norman Reedus se v nedávném rozhovoru prořekl, že Death Stranding 2 je v raném vývoji. Nyní však na světlo vyplynuly nové informace, že by Hideo Kojima měl údajně pracovat na hororové hře s názvem Overdose. Tom Henderson, který tyto skutečnosti vynesl na světlo, tvrdí, že již spatřil první záběry z této hry. Hlavní představitelkou by však měla být herečka Margaret Qualley, která v Death Strandingu ztvárnila roli pod přezdívkou Mama. Tom Henderson dále hovoří o tom, že záběry ukazují průchod temnými chodbami a celé to završí náhlé vyděšení těsně před tím, než se objeví „GAMEOVER“, následně „Hideo Kojima Game“ a nakonec „OVERDOSE“.

Hideo Kojima už několikrát zmínil, že by jednoho dne rád vytvořil revoluční hororovou hru, proto už v minulosti sledoval horory v rámci příprav na tento budoucí projekt. Jeho osobní asistent na svůj twitter přidal fotografii videohovoru, kdy na druhé straně seděl moderátor Summer Game Festu, Geoff Keighley. Tato fotografie podnítila spekulace fanoušků, že by hra Overdose mohla být představena právě během Summer Game Festu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.