God of War: Ragnarök dostal nový trailer, ve kterém se ukázal i Thor

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Na včerejší PlayStation Showcase byla oznámena hra God of War: Ragnarök. Jedná se o pokračování velmi oceňované hry God of War z roku 2018. Fanoušci se dočkali nového traileru, ve kterém je téměř vše až na datum vydání.
Poté, co nás v minulém roce Sony nalákalo oznámením a krátkou upoutávkou, která nám v podstatě neposkytla žádné informace o hře, nebo dokonce o jejím oficiálním názvu, byl God of War: Ragnarök představen během čtvrteční akce PlayStation Showcase.
Nový trailer na hru ukázal Kratose a Atrea, jak se vydají skrz zmrzlé země Fimbulwinter a smrtící zimu před koncem světa. Zdá se, že jejich cílem je najít severského boha války Tyra. Trailer také ukázal spoustu vracejících se postav z God of War roku 2018 a též několik nových hrozeb včetně Thora, který vypadá, že se postaví jako protivník Kratosovi a Atreovi Mezi Kratosem a Atreem to vypadá napjatě, Atreus doufá, že se dozví více o své identitě Lokiho po událostech God of War.

Zdroj: igdb.com

Po představení Sony Santa Monica také odhalila, že ředitel God of War 2018 není ředitelem hry God of War: Ragnarök. Místo něj se role ředitele ujímá Eric Williams, který dříve pracoval jako bojový a systémový designer God of War, pracoval na každé hře v této sérii. Sony Santa Monica také uvedla, že to bude konec „severské série“ pro God of War, což naznačuje, že se Kratos v budoucnu může ocitnout v jiném prostředí.
God of War: Ragnarök vyjde na PS4 a PS5. Původně bylo vydání plánované na rok 2021, ale hra nejspíše přijde v roce 2022 stejně jako Horizon: Forbidden West.
Zdroj: gamespot.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn