Nové záběry z GhostWire: Tokyo

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Ghostwire: Tokyo, který byl představen během prezentace PlayStationu, přináší nový pohled na kombinaci hororového a nadpřirozeného boje. Navíc s několika informacemi o tom, proč jsme se vůbec ocitli ve strašidelné verzi hlavního města Japonska.

Trailer představuje techniky boje pomocí gest rukou, jež jsou inspirovány bojovým uměním Kudži-kiri. Na záběrech můžeme zahlédnout obří ženu s rozevřenou tlamou plnou ostrých zubů, která se rychle plazí k hlavnímu hrdinovi. Dotyčná slečna mi připomínala Lauru Victoriano, zesnulou sestru hlavního záporáka Rubena Victoriana alias Ruvika z Evil Within.

S tvorbou akčnějších scén autorům pomáhá Shinichiro Hara, který se podílel na bojovém systému push-forward a Glory Kill pro hru DOOM (2016). Nyní se zhostil pozice režiséra bojových scén pro GhostWire: Tokyo. Výsledkem jsou souboje, jaké jste ještě neviděli. Díky nové haptické odezvě ovladače PlayStation 5 a adaptivním spouštěčům bude každé střetnutí jedinečné.

„Těším se, až hráči zažijí svět, který jsme vytvořili,“ říká ředitel hry Kenji Kimura. „Tokyo v Ghostwire postihla podivná nadpřirozená událost – událost, která vedla ke zmizení většiny obyvatel – a už to není Tokyo, jež znáte. Světem živých se potulují duchové. Při procházení úzkou uličkou se vám mohou naskytnout pohledy na surrealistickou ‘druhou stranu’. Je to úplně jiný způsob, jak se na město dívat.“

Zdroj: Volný překlad z bethesda.net

GhostWire: Tokyo je plánováno na rok 2022 pro Windows a PlayStation 5 jakožto časově omezená exkluzivita.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn