God of War - Ragnarok

God of War: Ragnarök představil Svartálfheim

9. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Už se to nezastavitelně blíží, všichni majitelé PlayStation 4 a 5 se už brzy dočkají God of War: Ragnarök. Na youtubovém kanále Game Informer se nyní objevily ukázky z trpasličí říše Svartálfheim. Na videu tak jde vidět kromě domečků pro trpaslíky i velice technickou a vyspělou část země včetně obřích stavidel.

Designér Jon Hickenbottom uvedl pro Game Informer pár novinek: „Chtěli jsme ukázat trpaslíky a to, co tu dělali. Používají vodu k pohánění a přemisťování věcí. I v různých biomech můžete vidět, jak trpaslíci vytvářejí obrovská prostředí.“ Celá nová lokace nabídne spoustu obsahu i míst a možná se i dočkáme nějakých těch trpasličích legend. Hra vyjde už 9. 11., a to i s českými titulky.

Pokud vše dobře dopadne, snad bude God of War: Ragnarök i plně funkční a nikdo nebude vzteklý z bugů a nedostatků. Jednou se snad dočkáme i nějaké PC verze, ale to je nejspíš v nekonečném nedohlednu. Nyní se aspoň můžeme těšit na trpaslíky a Kratosovu ráznou výchovnou metodu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.