Gotham Knight - náhledovka

Gotham Knights vyjde o čtyři dny dříve

25. 8. 2022
Zdroj náhledu: Warner Bros

Nová hra ze světa Batmana, Gotham Knights, v traileru potvrdila oficiální datum vydání. To se nakonec neuskuteční 25. října letošního roku, jak bylo původně předpokládáno.

Gotham Knights přijde o čtyři dny dříve, tedy 21. října letošního roku, pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Nový trailer také představuje hlavní záporáky, mezi nimiž najdeme například Mr. Freeze, Harley Quinn nebo Clayface.

Gotham Knights je v některých ohledech označován jako nástupce Batmana, i když přímo se sérií Arkham nemá nic moc společného. Batman totiž zemřel a na řadu přichází čtveřice hrdinů, Robin, Red Hood, Batgirl a Nightwing, kteří jsou označováni jako jeho chráněnci. Příběh si užijeme ve hře pro jednoho hráče a také v kooperaci.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.