Phantom Hellcat – hr, na ně!

Phantom Hellcat to roztočí na divadelním pódiu

24. 8. 2022
Zdroj náhledu: Ironbird Creations

Phantom Hellcat je další novinkou oznámenou během včerejšího Gamescom Opening Night Live. Vývojáři ze studia Ironbird Creations tvrdí, že chtějí žánru hack ’n’ slash vdechnout nový život a přivést jej zpět ke kořenům pomocí bojového systému. Ten bude řetězit jednotlivá komba a využívat prostředí k poražení nepřátel. Prozatím neznáme moc podrobností a nevíme ani přibližné datum či rok vydání. Titul vyjde na PC, PlayStation 4/5, Xbox Series X/S a Xbox One.

Trailer však ukazuje poutavý level design plynule přecházející ze 2D do 3D perspektivy a zase naopak. Jako zbraně budete moct využít rekvizity po místnosti, prorážet nepřátele zdmi a měnit masky hlavní hrdinky pro to, abyste vylepšovali a kombinovali její schopnosti.

Příběh vypráví o Jolene, jejíž matka v záhadném divadle stráží temné síly. Divadlo má totiž zlověstné tajemství, ukrývá démony. Když Jolene omylem prolomí pečeť, zlo se dostane na povrch a unese její matku do jiné dimenze. Jolene tak musí převzít roli strážce, s pomocí kouzelných masek zdolávat jedno nebezpečí za druhým a zachránit svou rodinu i celý svět. Divadelní prostředí vám umožní interagovat s okolními předměty a procházet různými etapami inspirovanými popkulturou. Celý vizuál lehce zavání vlivem Tima Burtona a vývojáři slibují daleko více jedinečných úrovní než těch, co jsou k vidění v traileru.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.