Project Cars 2 - náhled

Project Cars a Project Cars 2 zmizí z digitálních obchodů

24. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Důvodem odstranění závodních her Project Cars a Project Cars 2 ze všech digitálních obchodů bude vypršení licence na závodní auta a tratě. Slightly Mad Studios to oficiálně oznámilo na sociálních sítích.

Pokud jste tedy dosud neměli se sérií Project Cars tu čest a máte zájem si ji pořídit, měli byste tento krok udělat co nejrychleji. Project Cars totiž z digitálních obchodů zmizí již brzy. První díl opustí prodej 3. října, zatímco u Project Cars 2 to bude již 21. září. Máte tak přibližně měsíc času si tyto díly obstarat. Pro samotné vlastníky se totiž nic nezmění a hry bude možné hrát i po ukončení prodeje, a to dokonce i v multiplayeru.

K dispozici tak zůstane pouze Project Cars 3 z roku 2020, který ovšem nemůžeme, kvůli jeho zaměření, označovat za oficiálního nástupce. Slightly Mad Studios v prohlášení nicméně uvádí, že i nadále plánuje vydávat závodní simulátory. Doufejme tedy, že se eventuálního Project Cars 4 nebo něčeho podobného dočkáme už brzy a že kvalita bude na znatelně lepší úrovni než v případě Project Cars 3.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.