Half-Life Alyx

Half-Life: Alyx – Levitation přidává novou čtyřhodinovou kampaň

28. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Není pochyb o tom, že Half-Life ovlivnil a okouzlil miliony fanoušků a hráčů po celém světě. Nejinak je tomu i v případě Half-Life: Alyx, který nyní dostává nový mod, jenž přidává 3–4 hodiny nového dobrodružství. Součástí modu Half-Life: Alyx – Levitation jsou také hlasové projevy, nové animace postav a osm úrovní, které by měly být výzvou pro průměrného hráče.

Příběh modifikace začíná hned po skončení hry Half-Life: Alyx, takže pokud jste chtěli nějaké rozuzlení, díky tomuto dobrodružství může nalézt určité uzavření příběhu. Během Alyxiny nepřítomnosti se v oblasti Sektor X objevila nová budova, která levituje. Barry a Maya, dva klíčoví členové odboje, se pokusili do Sektoru proniknout a prozkoumat ho, ale poté, co objevili zlověstný projekt, o nich nějakou dobu nebylo slyšet. Jako Alyx musíte zachránit své přátele a možná i celý odboj.

Mod můžete stáhnout zde.

Rád bych vás také upozornil na naši probíhající vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát klíče ke službě Steam, deskové hry, knihy a spousty dalších dárků. Více informací naleznete zde.

Zdroj: techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.