HeistGeist – úvodka

HeistGeist vyjde v Xzone edici

21. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud hráči velice často a rádi za něco utrácí (vyjma her samotných), jsou to nejrůznější digitální doplňky a fyzické edice. Nezdobí-li vám doma polici alespoň jedna figurka, artbook či steelbook, měli byste to co nejdříve napravit. Ideální příležitost máte právě teď. Společnost Xzone již nějakou dobu spolupracuje s českými tvůrci a pomáhá jim vytvořit nádherné sběratelské kousky v rámci řady Xzone edice. V té se nám představila například hra FixFox, Happy Game, 1428: Shadows over Silesia, Creaks, Feudal Alloy nebo nedávno vydaná plošinovka Bzzzt. Desátý přírůstek do stále početnější rodiny se již v květnu rozšíří o speciálního člena. Vůbec poprvé se totiž vydáme za hranice k našim slovenským bratrům do Doublequote Studio. Jejich připravovaná novinka HeistGeist bude oslavou jubilejní desítky a zároveň snad otevře vrátka pro spolupráci s dalšími slovenskými tvůrci.

V edici najdete digitální klíč ke hře HeistGeist na platformu Steam, miniartbook, plakát s mapou, čtyři originální litografie, samolepky a papírové mini-standee rozkošné Lujzy. To vše bude zahaleno do originálního sběratelského balení. Edice by měla být k dostání za standardní cenu 559 Kč během května tohoto roku. Předobjednávky již byly spuštěny, proto byste neměli dlouho váhat. Obzvláště tuzemští hráči jistě ocení české titulky. Xzone edice si kladou za cíl přinášet hráčům skvělé české a slovenské hry v luxusním balení. Pokud vás neláká trnitá cesta sběratele, alespoň pro teď je čas na to, udělat výjimku. 

Zdroj: Xzone

Mělo by se jednat o příběhové RPG zasazené do kyberpunkové fiktivní verze střední Evropy ve 40. letech 20. století, díky čemuž narazíte na plno skutečných lokací. Hlavní hrdinkou bude zlodějka Alexandra, která se kvůli nepovedené zakázce musí skrývat před zákonem, korporátními zabijáky a nespokojeným klientem. Přesto si na živobytí bude muset vydělat, a tak dáte dohromady tým těch nejlepších specialistů, kteří se postarají o to, aby se vaše chyba už neopakovala. Detailně promyšlené loupeže, hackování firemních systémů a karetní souboje s nepřáteli, to vše vás čeká ve hře HeistGeist.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.