Bzzzt – robůtek

Bzzzt bude další hrou k dostání v Xzone edici

11. 5. 2023
Zdroj náhledu: Xzone

Digitální distribuce je nenáviděné slovní spojení všech vášnivých herních sběratelů. Čím dál tím méně her vychází ve fyzické podobě, kvůli čemuž se naše poličky neplní takovým způsobem, jako tomu bylo ještě donedávna… na druhou stranu naše peněženky i nadále zejí prázdnotou. Je proto velice příjemné sledovat ohlášení speciálních sběratelských edic, a o to více, když jde o projekt z naší domoviny. Společnost Xzone už dříve na trh přinesla edice her, které by se jinak spoléhaly na digitální prodeje. Mezi takové patří například FixFox, Happy Game, 1428: Shadows over Silesia, Feudal Alloy či Creaks a mnoho dalších. Již devátým přírůstkem se stane česká svižná plošinovka Bzzzt.

Na stránkách Xzone si už nyní můžete edici předobjednat za 499 Kč a k dostání bude od 20. července 2023. Uvnitř naleznete klíč ke hře na Steam, sběratelské balení s mini artbookem, roztomilou magnetku, ještě roztomilejší samolepky, tři pohlednice a digitální soundtrack.

Zdroj: Xzone

Bzzzt je náročná plošinovka plná akce, která mi svou náplní vyžadující preciznost, rychlost a hbité reflexy připomíná Black Hole. Poté, co dva vědci zkonstruovali robůtka ZX8000, se jej chystají vystavit různým zkouškám, aby zjistili, jak moc je vynalézavý a mrštný. Ten se však bude muset postavit šílenému vědci Badbertovi, aby zachránil celé lidstvo. Bzzzt vám rozhodně nedá nic zadarmo a hráče jistě zaujme svým milým vizuálem a pořádnou dávkou výzvy.

Zdroj: Xzone

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.