Bzzzt bude další hrou k dostání v Xzone edici

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Xzone

Digitální distribuce je nenáviděné slovní spojení všech vášnivých herních sběratelů. Čím dál tím méně her vychází ve fyzické podobě, kvůli čemuž se naše poličky neplní takovým způsobem, jako tomu bylo ještě donedávna… na druhou stranu naše peněženky i nadále zejí prázdnotou. Je proto velice příjemné sledovat ohlášení speciálních sběratelských edic, a o to více, když jde o projekt z naší domoviny. Společnost Xzone už dříve na trh přinesla edice her, které by se jinak spoléhaly na digitální prodeje. Mezi takové patří například FixFox, Happy Game, 1428: Shadows over Silesia, Feudal Alloy či Creaks a mnoho dalších. Již devátým přírůstkem se stane česká svižná plošinovka Bzzzt.

Na stránkách Xzone si už nyní můžete edici předobjednat za 499 Kč a k dostání bude od 20. července 2023. Uvnitř naleznete klíč ke hře na Steam, sběratelské balení s mini artbookem, roztomilou magnetku, ještě roztomilejší samolepky, tři pohlednice a digitální soundtrack.

Zdroj: Xzone

Bzzzt je náročná plošinovka plná akce, která mi svou náplní vyžadující preciznost, rychlost a hbité reflexy připomíná Black Hole. Poté, co dva vědci zkonstruovali robůtka ZX8000, se jej chystají vystavit různým zkouškám, aby zjistili, jak moc je vynalézavý a mrštný. Ten se však bude muset postavit šílenému vědci Badbertovi, aby zachránil celé lidstvo. Bzzzt vám rozhodně nedá nic zadarmo a hráče jistě zaujme svým milým vizuálem a pořádnou dávkou výzvy.

Zdroj: Xzone

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn