Henry Cavill

Henry Cavill prý odešel kvůli nutnosti odpočinku

27. 8. 2023
 

Velký fanoušek knižní předlohy Zaklínače, Henry Cavill, odešel údajně kvůli tomu, že byl velmi unavený. Řekl to jeden z režisérů seriálů, Marc Jobst. Zatímco se totiž my, fanoušci, domníváme, že skončil kvůli naprosto volné adaptaci tvůrců od Netflixu, může to být přece jen trošku jinak. Původně údajně odešel kvůli tomu, že byl toxický na place, následně proto, že tvůrci nedodržují předlohu, pak, že seriál upadá, pak, že mu zase něco vadí.

Očividně je stále on ten špatný. Marc Jobst ale řekl něco jiného: „Henry natočil tři řady seriálu, které patří mezi ty hodně žádané a velké. Na rozdíl od jiných herců neměl svého dvojníka, všechny scény, své postavy, natočil on sám. Díky tomu byly záběry s ním famózní. Je to neuvěřitelný atlet, který pracuje před prací i po práci, který natáčí dvanáct hodin denně a kterému hodně záleží na práci, již odvádí.“ Očividně byl tedy natolik unavený, že se radši šel věnovat jiným projektům. Osobně si sice myslím, že je to jen další střelba do prázdna, ale snad se jednou ten pravý důvod dozvíme. Dává ale smysl, že skutečně odešel z únavy, přece jen to celé táhl na svých bedrech.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.