Dragon Age Dreadwolf

Bioware propouští, Dragon Age: Dreadwolf se to prý nedotkne

25. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bioware

Tvůrce slavné série Dragon Age nebo ještě slavnějšího Mass Effectu bude propouštět. Bioware to uvádí jako důležitý krok k oproštění se od určitých stereotypů, aby studio fungovalo lépe. Kromě toho zruší i přibližně padesát pozic, jak uvádí generální manažer Gary McKay: „V rámci tohoto přechodu rušíme v BioWare přibližně padesát pozic. To je hluboce bolestivé a ponižující. Děláme vše pro to, aby tento proces probíhal s empatií, respektem a jasnou komunikací.“

Ironií je, že i když některým zaměstnancům pozice zruší a objeví se možnost přihlášení se na jiné místo ve firmě, nemusí ho získat. Nicméně to, co zajímá nás, české čtenáře, kteří nejspíš pro Bioware nepracují, je „ovlivní to vývoj Dragon Age: Dreadwolf?“ Skvělá zpráva je, že by nemělo. Opět slovy McKaye: „Naše odhodlání zůstává pevné a všichni pracujeme na tom, aby tato hra byla hodna jména Dragon Age. Jsme přesvědčeni, že budeme mít dostatek času na to, abychom zajistili, že Dreadwolf dosáhne svého plného potenciálu.“ Hry bychom se měli dočkat někdy v druhém kvartálu 2024. Věřím, že více informací zjistíme na The Game Awards letos v prosinci, kde Bioware určitě nebude chybět.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.