fallout– logo

Televizní Fallout by měl dorazit už příští rok, ukázka přišla dřív

25. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Skutečně jsem si dlouho myslel, že půjde o nějakou lež, především když je nyní u Bethesdy všude propagovaný Starfield. Nicméně jsem se dočkal i Falloutu, a to v překvapivé televizní podobě, ačkoliv poprvé byl seriál už zmíněn v roce 2020. Na letošním Gamescomu uniklo video, které může nedočkavce zchladit, ačkoliv z něj ještě stále moc vyčíst nemůžeme. Myslete tedy na to, že kvalita videa skutečně není nejlepší, ale vidíme alespoň něco.

Shrnu vám tedy, co je k vidění – nejprve Bratrstvo oceli kráčející v power armorech v poušti. Následně si můžeme prohlédnout jeden z vaultů a nakonec se dočkáváme tří atomových hřibů. Prostě Fallout. Bohužel, vydání je ještě stále v nedohlednu. V nejlepším případě se jej dočkáme už příští rok, ale vzhledem ke stávce scenáristů se bojím, že si můžeme klidně počkat ještě déle. Nicméně to záleží na Amazonu, který má seriál na starosti, tak ještě chvilku vydržme a dozvíme se určitě víc. Zvláště když unikla ukázka. Přečtěte si také naše recenze filmů a seriálů.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.