High On Life - Cover

High On Life dorazil na konzole Playstation

24. 7. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Titul vyšel 13. prosince 2022 pro konzole Xbox Series, Xbox One a PC a také prostřednictvím služby Xbox Game Pass. Po více než půl roce se High On Life podíval také na konzole Playstation 4 a Playstation 5 za cenu 59,99 dolarů.

Na úvod je nutno říci, že vydání hry High On Life na konzole Playstation nebylo ze strany vývojářského studia Squanch Games nijak zásadně propagováno. Možné rozšíření na další platformy doprovázely pouze úniky a spekulace, které se nyní potvrdily. Vývojáři vydali jen tiskovou zprávu, v níž se uvádí:„Fanoušci se neustále ozývali a ozývali,“ uvedl v tiskové zprávě ředitel studia Squanch Games Mike Fridley. „Byli jsme nadšeni přijetím High On Life od jeho uvedení v prosinci. Naši fanoušci na konzoli PlayStation ovšem byli nadšeni o něco méně, a proto s nadšením oznamujeme, že se k nim hra velmi brzy dostane. Jako třeba hned teď! Děkujeme vám za vaši trpělivost!“ dodal.

High On Life si do dnešních dnů vyzkoušelo přibližně 7,5 milionů hráčů. Na podzim tohoto roku se navíc do hry chystá rozšíření s názvem High On Knife, které bude již při svém vydání dostupné pro všechny platformy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.