Hike! – kickstarterová novinka pro milovníky huskyů - Cover

Hike! – kickstarterová novinka pro milovníky huskyů

27. 1. 2022
Zdroj náhledu: SnowBoardGames

Startupová platforma Kickstarter nabízí možnost zafinancovat nový projekt s názvem „Hike!“. Za tímto názvem se skrývá karetní hra, ve které se zapojíte do závodů psích spřežení. Základem každého závodu bude zohlednit zejména osobnosti vašich huskyů a sestavit tak psí spřežení co nejefektivněji. Design karet je opravdu velmi hezký a hra vypadá svižně a zábavně. Autoři jsou velmi transparentní, neboť už teď dávají možnost zájemcům stáhnout si pravidla své hry.

Zdroj: SnowBoardGames

Vývojáři požádali své podporovatele o cca 150 000 korun na podporu svého projektu. V současné době se jim podařilo vybrat již téměř 2 000 000 korun (a to stále zbývá 15 dnů do ukončení kickstarterové kampaně). Hra může být po vydání vaše, pokud autorům již nyní přispějete alespoň 24 euro (cca 590 Kč).

„Hike!“ nabízí hru pro 2–6 hráčů, s očekávanou dobou jednoho závodu na cca 20–45 minut. V současné době autoři neplánují vydávat manuál v českém jazyce. Pokud máte zájem dozvědět se o hře více, můžete tak učinit na Kickstarteru.


Článek pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.