Pokémon Arceus – Pokémoni

Jací pokémoni budou v Pokémon Legends: Arceus?

27. 1. 2022
 

Pokémon Legends: Arceus je opravdu zajímavý kousek. Už přes jednu dekádu tu s námi pokémoni jsou a stále se drží toho samého formátu, který nás tak baví. Vyber si svého prvního pokémona, projdi celou mapu, zatímco sbíráš odznáčky od největších frajerů lokální „posilovny“ a porážíš členy týmu záporáků, překaz jim plány ovládnout svět nebo cokoliv zlounského si vymysleli tentokrát, chytni si legendárního pokémona, poraz elitní čtyřku a staň se šampionem regionu.

Tento formát se opakuje pořád dokola, ale komunita si nikdy svým způsobem nestěžovala. Avšak z ničeho nic se objevil titul Pokémon Legends: Arceus, kde poruší snad všechna pravidla, kterých se série drží. Zaprvé nevychází noví počáteční pokémoni a místo toho se berou z předchozích generací, a dokonce z každé zvlášť. Za druhé se úplně upouští od scénáře, který jsem již zmínil, protože nás přenáší do doby, kdy ještě žádní trenéři nebo pokémoní liga neexistovali.

Do vydání už ale zbývá jenom pár dní a další informace od Game Freaku ani neočekáváme. Proto si dovoluji vám poskytnout seznam pokémonů, kteří určitě budou, a k nim jejich evoluce, jež by se ve hře měly také objevit, pokud si ale vývojáři zase něco nevymyslí. Všichni zmínění pokémoni jsou ověřeni podle záběrů, videí a artů přímo od Game Freaku.


Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.