Europa Universalis IV - epic

Historická strategie a „Velký bratr“ zdarma na Epic Games Store

10. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat historickou strategii Europa Universalis IV a Velkého bratra v podobě Orwell: Keeping an Eye On You.

Europa Universalis IV

V této historické real-time sandboxové strategii od vývojářského studia Paradox Interactive se stanete vládcem a vaším úkolem je proměnit rozvíjející se zemi ve vzkvétající mocné impérium. Jak to uděláte, je zcela na vás, jelikož Europa Universalis IV dává hráčům absolutní volnost ve všech rozhodnutích. Můžete například obnovit Římskou říši nebo proměnit České království v koloniální velmoc. Europa Universalis IV je svou komplexností určena spíše hardcore hráčům real-time strategií.

Europa Universalis IV bude na Epic Games Store k dispozici do 17. srpna 2023.

Orwell: Keeping an Eye On You

Velký bratr dorazil, a jste to vy. Vaším úkolem v této simulační hře je zkoumat životy lidí a odhalit teroristickou skupinou zodpovědnou za sérii útoku. Pomocí nového vládního programu Orwell dostanete přístup k mnoha informacím, jež vám při pátrání pomohou. Můžete přistupovat k libovolnému počítači a odposlouchávat jakýkoliv hovor. Avšak pozor! Sami se musíte rozhodnout, jaké informace poskytnete bezpečnostním složkám a které raději zůstanou utajeny. Každé vaše rozhodnutí totiž může mít zásadní dopad při vašem pátrání.

Orwell: Keeping an Eye On You bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 17. srpna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.