The Bornless – anděl smrti

Hororové FPS The Bornless bude k dispozici zdarma

10. 8. 2023
Zdroj náhledu: Cathedral Studios

Libujete si v brutalitě a máte přesnou mušku? Baví vás nakopávat démonům zadky? Najdou se ve vašem repertoáru her tituly jako DOOM, Bloodborne nebo Hunt: Showdown? Pokud jste odpověděli ano, máme pro vás tip na hororové FPS, které má hutnou atmosféru a za jeho pořízení nebudete muset utratit ani korunu. The Bornless nabídne akční přestřelku, působivý vizuál, zdravou dávku brutality a nadupaný metalový soundtrack včetně úplně té nejnižší kupní ceny. Titul bude free-to-play a už brzy by měl vyjít v předběžném přístupu na PC skrze Steam a Epic Games Store. Přesné datum vydání bohužel prozatím není stanoveno.

The Bornless hráče uvrhne do zkaženého lovecraftovského světa, na jehož povrch pronikly démonické síly a černá magie. V malém farmářském městečku Farmouth odhalte intriky církve Orobas s rituálem Bornless. Vytvořte frakci nebo se připojte k již existující, abyste získali bezpečné zázemí i zdroje pro stavbu vlastních základen. Účastněte se soutěžních turnajů, spravujte své vybavení i role ve frakci, abyste určili hierarchii.

Kromě klasických střelných zbraní, jako je pistole, brokovnice nebo puška, budete mít k dispozici i vrhací nože, granáty a černou magii. Zapojení kouzel do boje vám dá značnou výhodu oproti nepřátelům jako možnost vyvolat démony na pomoc, vidět skrze zdi a mnoho dalšího. Hlavním herním režimem bude Orobas, což je PvPvE Battle Royale, v němž se několik týmů postaví nejen proti sobě, ale i proti krvelačnému démonovi Orobasovi a jeho přisluhovačům. Vítězný tým bere vše. Kromě toho nesmí chybět ani intenzivní příběhová linka, sezónní turnaje a obsah pro ty, kteří zůstanou aktivní. Vývojáři The Bornless plánují v EA zůstat přibližně rok, během něhož budou přidávat další obsah a režimy. Také během vývoje slibují bedlivě naslouchat zpětné vazbě komunity při ladění plné verze hry, která i nadále zůstane free-to-play.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.