Hogwarts Legacy - ending shot

Hogwarts Legacy bude mít dokument a herní pokračování?

6. 9. 2023
 

Už je tomu přes půl roku, kdy světlo světa spatřila hra Hogwarts Legacy. Ačkoliv proti ní byla vedena velmi ošklivá kampaň, že není dostatečně inkluzivní a že je především transfobní, stejně jako J. K. Rowling, fanouškům to bylo jedno. Hra stejně v prodejích trhala velmi zajímavé rekordy a údajně už vygenerovala přes miliardu amerických dolarů. Kouzelnický svět prostě láká, ať si to někteří přejí, či nikoliv. Každopádně nyní to vypadá, že budou dvě nové zajímavé novinky.

Tou první je plánovaný celovečerní dokumentární snímek s názvem The Wizardry Behind Hogwarts Legacy, uvedený zajímavým trailerem poskytujícím náhled na druh obsahu, který lze očekávat od plného dokumentu. Ten nám ukáže zajímavosti vývoje, jako byly tvorba designu, hradu a samozřejmě příběhu. Také zjistíme, co se před vydáním hry škrtalo, opravovalo a jaké fígly byly použity na poslední chvíli. Dokument bude navíc ke zhlédnutí zdarma na youtube.

K tomu je zde malý bonus. Známý a především spolehlivý leaker MyTimeToShineHello už nyní oznámil, že Hogwarts Legacy 2 je ve vývoji, ačkoliv žádné podrobnosti nesdělil. Uvidíme, zda se mu dá věřit, každopádně nikdo by se asi nezlobil, kdyby tomu tak skutečně bylo. Na oficiálnější oznámení si ale ještě počkejme.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.