Muzeum

Muzeum je hororový komiks plný myší

4. 9. 2023
Zdroj náhledu: Crew

Pamatujete si Death Note: Zápisník smrti? Super geniální detektiv a ne o moc hloupější zabiják s nadpřirozenými schopnostmi, jemuž stačilo zapsat jméno do zápisníku a člověk zemřel. Muzeum jde přímo ve stopách nejen tohoto komiksu, ale dalších šílených detektivních komiksů. Tvůrce minisérie Rjósuke Tomoe navíc dal i dokonalý podtitul Sériový vrah se směje mezi kapkami deště. Už jen název tedy způsobuje husí kůži.

Vydá ho samozřejmě oblíbené nakladatelství Crew, jehož ředitel Petr Litoš o komiksu řekl: „„Intenzivní thriller, který ani na okamžik nesundává nohu z plynu. S neústupným a osudem týraným hrdinou a děsivým a charismatickým padouchem, který má tvář skrytou za žabí maskou a který zabíjí pouze v dešti. S brutálními scénami, které jako by vypadly z filmu Saw, s nervy šponujícími dramatickými momenty, a především s uspokojivým završením. Což podporuje ještě precizní a atmosférická kresba, která dokáže skvěle pracovat s napětím i filmovým střihem.“ Já vám více spoilerovat nebudu, ale pokud jste fanoušci temných detektivek s geniální zápletkou, tento příběh nemůže chybět ve vaší sbírce.

Zdroj: Crew

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.