ETS2 West Balkans - jedinečný tunel

West Balkans pro Euro Truck Simulator 2 nabídne velmi rozsáhlou síť tunelů

4. 9. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Nadcházející rozšíření West Balkans pro Euro Truck Simulator 2 nabídne podle slov vývojářů více než 60 tunelů. SCS Software se na počest tohoto oznámení pochlubil i několika obrázky.

Zdroj: SCS Software

Aby každý z tunelů vynikl a vypadal podle reálných předloh, musel SCS Software nutně vytvořit zcela nové modely a prvky, včetně textur. Každý tunel bude navíc v rozšíření West Balkans svým způsobem jedinečný a trošku odlišný, tudíž by se jejich podoba neměla při cestách příliš opakovat. Největší počet nalezneme v Chorvatsku a Bosně a Hercegovině. Zatímco v prvním jmenovaném státu budeme na tunely narážet hlavně na dálnicích u pobřeží, Bosna a Hercegovina nabídne jejich vyobrazení hlavně v hornatých a kopcovitých částech. Zároveň si vývojáři dali záležet i na takových detailech, jako jsou semafory, digitální rychlostní značky, nouzové telefony či jiné prvky, které známe z reálných tunelů.

Zdroj: SCS Software

Rozšíření Euro Truck Simulator 2: West Balkans by měl podle všeho přifrčet ještě letos, avšak konkrétní datum zatím oznámeno nebylo. Nedávno nám například vývojáři z SCS Software ukázali z nového DLC také několik jeho hlavních měst. Pro další informací o tunelech naleznete rovněž na oficiálních stránkách studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.