Honkai Star Rail úvod

Honkai: Star Rail – speciální program „Nástup na palubu“

24. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

HoYoverse oznámilo živý přenos speciálního programu „Nástup na palubu“ pro své nadcházející RPG Honkai: Star Rail. Tento titul bude mít premiéru koncem tohoto týdne. Nejnovější hra od vývojáře Genshin Impact poskytla hráčům první pohled na nové sci-fi dobrodružství prostřednictvím několika upoutávek a uzavřených beta testů. RPG oficiálně zahájilo předběžnou registraci minulý měsíc, současně se spuštěním závěrečného uzavřeného beta testu.

Hra se vrací ke kořenům a slouží jako spin-off původní hry Honkai Impact 3rd. RPG má obsahovat několik změn. Například prozkoumávatelný otevřený svět bude podobný tomu v Genshin Impact a akční soubojový systém se vymění za tahový. Počáteční kampaň před spuštěním hry již zaznamenala obrovský úspěch. Nashromáždila miliony předregistrací a překonala milník s více než pěti miliony uživatelů. Nyní mohou nadšení fanoušci znovu nahlédnout do hry díky speciálnímu programu tohoto týdne.

Tento program se vysílá v pátek 24. března v 19:30 východního času. Ačkoliv HoYoverse nesdělil mnoho podrobností o obsahu vysílání, stream by měl pravděpodobně obsahovat více informací o příběhu a počátečních plánech spuštění.

Zatímco Honkai: Star Rail oficiálně odhalí své datum vydání během pátečního živého přenosu, spekulace o potenciálním spuštění hry se již rozšířily. Předchozí úniky umístily vydání Honkai: Star Rail na konec dubna. Předběžná registrace přináší hráčům řadu odměn při spuštění, včetně bezplatné čtyřhvězdičkové postavy a vstupenek na herní gacha.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.