Honkai: Star Rail – speciální program „Nástup na palubu“

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

HoYoverse oznámilo živý přenos speciálního programu „Nástup na palubu“ pro své nadcházející RPG Honkai: Star Rail, které bude mít premiéru koncem tohoto týdne. Nejnovější hra od vývojáře Genshin Impact poskytla hráčům první pohled na nové sci-fi dobrodružství prostřednictvím několika upoutávek a uzavřených beta testů. RPG oficiálně zahájilo předběžnou registraci minulý měsíc, současně se spuštěním závěrečného uzavřeného beta testu.

Honkai: Star Rail se vrací ke kořenům a slouží jako spin-off původní hry Honkai Impact 3rd. RPG má obsahovat několik změn, například prozkoumávatelný otevřený svět bude podobný tomu v Genshin Impact a akční soubojový systém se vymění za tahový. Počáteční kampaň před spuštěním hry již zaznamenala obrovský úspěch, nashromáždila miliony předregistrací a překonala milník s více než pěti miliony uživatelů. Nyní budou nadšení fanoušci moci znovu nahlédnout do hry díky speciálnímu programu tohoto týdne.

Tento program se bude vysílat v pátek 24. března v 19:30 východního času. Ačkoliv HoYoverse nesdělil mnoho podrobností o obsahu vysílání, stream bude pravděpodobně obsahovat více informací o příběhu Honkai: Star Rail a počátečních plánech spuštění.

Zatímco Honkai: Star Rail oficiálně odhalí své datum vydání během pátečního živého přenosu, spekulace o potenciálním spuštění hry se již rozšířily. Předchozí úniky umístily vydání Honkai: Star Rail na konec dubna. Předběžná registrace přináší hráčům Honkai: Star Rail řadu odměn při spuštění, včetně bezplatné čtyřhvězdičkové postavy a vstupenek na herní gacha.

Zdroj: gamerant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn