Virtuální šachy a balíček do hry World of Warships zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Wargaming Group Limited

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat šachovou hru Chess Ultra a balíček do World of Warships.

Chess Ultra

Dnešní nadílka potěší hlavně fanoušky a hráče šachů, a pokud vám tento typ her v rozdávání od Epic Games chyběl, máte jedinečnou příležitost si jeden titul s touto tematikou přidat do vaší knihovny. Chess Ultra nabízí klasické šachy s moderním vizuálem, podporou 4K rozlišení a rovněž i možnost zahrát si pomocí virtuálních headsetů Oculus Rift a HTC Vive.

Chess Ultra bude na Epic Games Store k dispozici do 30. března 2023.

World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi

Pokud vás nicméně šachy nebaví, ale jste fanoušek free-to-play titulu World of Warships, můžete si zcela zdarma přidat balíček Starter Pack: Ishizuchi. Pomocí něj obdržíte bitevní loď japonskou bitevní loď Ishizuchi, 11 kamufláží, 5 kontejnerů s odměnou a několik finančních bonusů do hry.

World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi bude rovněž k dispozici do 30. března 2023. Posléze se můžeme těšit na indie počin Tunche.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn