horizon zero dawn ps4 - náhledovka

Horizon: Zero Dawn Complete Edition zdarma pro majitele PS4 a PS5

20. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Akční dobrodružné RPG pod hlavičkou Sony a Guerilla Games z roku 2017 je nyní k dispozici zdarma pro všechny majitele konzolí PS4 a PS5 díky akci Play at Home.

V rámci akce je hra pro obě konzole dostupná v kompletní edici. Se základní hrou tak obdržíte i rozšíření The Frozen Wilds včetně několika estetických doplňků. Na bezplatnou aktivaci Horizon: Zero Dawn Complete Edition pro PS4 a PS5 máte čas do 14. května 2021. Horizon: Zero Dawn byla původně exkluzivita určená pro konzoli PlayStation 4. Společnost Sony se však později rozhodla titul vydat i pro majitele stolních počítačů. Ve spolupráci s Guerilla Games se chystá také pokračování pod názvem Horizon: Forbidden West, které má být vydáno v letošním roce. Uvidíme, zda se i druhý díl později dostane na PC.

Na závěr připomeňme, že Sony v rámci Play at Home rozdalo hráčům v tomto roce již deset titulů.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.