Suicide Squad

Hry s licencí DC Comics budou propojené s filmy

2. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

DC momentálně nabírá na síle a zažívá velmi zvláštní zmrtvýchvstání. Tím se chystá konkurovat Marvelu, u kterého je nutné si přiznat, že skutečně ztrácí dech. Nyní se to projeví i ve hrách. Zatímco hry od Marvelu vypráví vlastní příběhy, tedy nemají s filmy nic společného, u DC toto pravidlo platit nebude a potvrdil to sám výkonný ředitel DC Studios, James Gunn.

Jeho úkolem kromě budování samotné značky je totiž rozšiřování univerza do všech ostatních oblastí, tedy o seriály a hry. Gunn potvrdil, že hry budou reflektovat dění a zákonitosti celého univerza. Sdělil to sice jenom stručným „Ano“, které nijak dál nerozváděl, nicméně i toto je velký krok kupředu. Jen Suicide Squad: Kill the Justice by se ještě mělo vyhnout tomuto novému rámci, ale další hry už propojené budou. Chystá už se například hra Wonder Woman, na které pracuje Monolith Productions, a WB Games údajně připravuje AAA projekt. Snad se tak po novém roce objeví nové informace – ostatně James Gunn je velmi sdílný.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.