Humble Bundle – Sniper Elite 4 pokus 2

Humble Bundle nabízí taktický balíček

19. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Patříte mezi fanoušky taktických RPG, která prověří vaše umění plánování, trpělivosti a reflexů? Pokud je vaše odpověď kladná, Humble Bundle pro vás připravil speciální balíček s devíti hrami s názvem Tactical Combat, jejž bude možné zakoupit pouze do 25.srpna.

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně jednoho eura. Za tu můžete získat jeden titul, a to WWI Verdun. Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za pouhých devět eur se k této hře přidá Intruder, Brigador Deluxe Edition, Call to Arms – Basic Edition, Perfect Heist 2 a Sniper Elite V2 Remastered. To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech devět položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na čtrnáct eur a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude také Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront, Sniper Elite 4: Deluxe Edition a Sniper Elite 4 – Season Pass.

Vyberte si jednu ze tří úrovní:

1. úroveň

Zaplaťte pouhé jedno euro za  WWI Verdun.

2. úroveň

Přihoďte ještě dalších osm euro a získejte také Intruder, Brigador Deluxe Edition, Call to Arms – basic Edition, Perfect Heist 2 a Sniper Elite V2 Remastered.

3. úroveň

Zaplaťte necelých 15 euro a získejte také Call to Arms – Gates of Hell: Osfront, Sniper Elite 4: Deluxe Edition a Sniper Elite 4 – Season Pass.

Balíček Tactical Combat. bude možné na stránkách Humble Bundle zakoupit do 25. srpna.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.