Humble Bundle nabízí taktický balíček

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Patříte mezi fanoušky taktických RPG, která prověří vaše umění plánování, trpělivosti a reflexů? Pokud je vaše odpověď kladná, Humble Bundle pro vás připravil speciální balíček s devíti hrami s názvem Tactical Combat, jejž bude možné zakoupit pouze do 25.srpna.

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně jednoho eura. Za tu můžete získat jeden titul, a to WWI Verdun. Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za pouhých devět eur se k této hře přidá Intruder, Brigador Deluxe Edition, Call to Arms – Basic Edition, Perfect Heist 2 a Sniper Elite V2 Remastered. To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech devět položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na čtrnáct eur a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude také Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront, Sniper Elite 4: Deluxe Edition a Sniper Elite 4 – Season Pass.

1. úroveň

Zaplaťte pouhé jedno euro za  WWI Verdun.

2. úroveň

Přihoďte ještě dalších osm euro a získejte také Intruder, Brigador Deluxe Edition, Call to Arms – basic Edition, Perfect Heist 2 a Sniper Elite V2 Remastered.

3. úroveň

Zaplaťte necelých 15 euro a získejte také Call to Arms – Gates of Hell: Osfront, Sniper Elite 4: Deluxe Edition a Sniper Elite 4 – Season Pass.

Balíček Tactical Combat. bude možné na stránkách Humble Bundle zakoupit do 25. srpna.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn