Forgive Me Father – náhledový obrázek

Humble Bundle: střílečky pro boomery

31. 3. 2023
 

Máme pro vás další tip, u kterého si můžete odpočinout po náročném dni v práci nebo po škole. Humble Bundle pro vás připravil balíček s názvem Best of Boomer Shooters. Tento bundle je tříúrovňový a za cenu 16,94 eur nabízí osm titulů. Jedná se o gamesky, které se nesou v duchu devadesátkových her v moderním hábitu. Najdete zde například Forgive Me Father nebo Deadlink.

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně 1,88 €. Za to můžete získat jeden titul, a to Impaler. Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za 11,29 € se k této hře přidá Forgive Me Father, Viscerafest a The Citadel. To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech osm položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na 16,94 € a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude Wrath: Aeon of Ruin, Graven, Deadlink a Nightmare Reaper.

Vyberte si jednu ze tří úrovní:

1. úroveň

Zaplaťte pouhé jedno euro za Impaler.

2. úroveň

Přihoďte ještě dalších devět eur a získejte také Forgive Me Father, Viscerafest a The Citadel

3. úroveň

Zaplaťte 16,94 eur a získejte také  Wrath: Aeon of Ruin, Graven, Deadlink a Nightmare Reaper

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.