Scarlet Nexus je během víkendu k vyzkoušení zdarma

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: BANDAI NAMCO
Akční RPG od Bandai Namco z roku 2021, Scarlet Nexus, si po omezenou dobu můžete na PC zahrát zcela zdarma bez jakýchkoliv omezení. Je tedy možné příběh dohrát až do konce. Nastal ideální čas titul vyzkoušet, zjistit, zda je pro vás tím pravým ořechovým, a třeba si jej zakoupit v aktuální 75% slevě. Tato brain punková hra po svém vydání zaznamenala poměrně slušný úspěch nejen napříč fanouškovskou základnou. Scarlet Nexus byl dokonce nominován na nejlepší RPG roku 2021 v ocenění The Game Awards.

Stejně tak hru chválí i naše recenze, miliony hráčů už se ponořily do bojů v předaleké budoucnosti proti agresivním nepřátelům známým jako mozků chtiví Others. Lidé ovšem nejsou nikterak bezmocní. V lidském mozku byl objeven psionický hormon, který lidem uděloval speciální schopnosti. Hráči musí projít duálním příběhem Kasane a Yuita, dvou elitních psioniků, jejichž osudy jsou svázané daleko víc, než by si oba mysleli. Scarlet Nexus vyniká vymazleným soubojovým systémem, dobře napsaným a zajímavým příběhem, chytlavou hudbou i vizuální stránkou. Milovníci JRPG rozhodně nešlápnou vedle.

Momentálně se čeká, zda se Bandai Namco rozhodne vyvíjet Scarlet Nexus 2. Prozatím není nic oficiálně potvrzeno, ale až do dnešních dní jsme zaznamenali několik náznaků, že by druhý díl brzy mohl dostat zelenou.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn