Humble Bundle – family tlapková patrola

Humble Bundle: užijte si zábavu s rodinou 

13. 4. 2023
Zdroj náhledu: Drakhar Studio

Máme pro vás další tip, u kterého si můžete odpočinout po náročném dni v práci nebo po škole, a to se svou rodinou. Humble Bundle pro vás připravil balíček s názvem Family Game Night. Tento bundle je jednoúrovňový a za solidní cenu 9,16 eur nabízí prozatím osm titulů z deseti: poslední dva nejsou ještě přidané. Říkám prozatím, poněvadž se do balíčku mají postupně přidávat další rodinné gamesky. Rodinný bundle máte čas pořídit do 25. dubna.

Zdroj: Melbot Studios

Pouze jedna úroveň:

1. úroveň

Zaplaťte pouhých 9, 16 eur (necelých 233 CZK) za Humble Bundle a získejte prozatím těchto osm titulů: Nickelodeon All-Star Brawl, Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues, MY LITTLE PONY: A Maretime Bay Adventure, Ben 10: Power Trip, PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls, JUMANJI: The Video Game, Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix a Little League World Series Baseball 2022.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.