Marvel

The Marvels jsou tu s prvním vesmírným trailerem

13. 4. 2023
Zdroj náhledu: Disney

Zatímco Thunderbolts pozměňují scénář, film The Marvels předvádí parádní dámskou jízdu. Snímek navazující na film Captain Marvel a seriál Ms. Marvel přivede zpět do hlavních rolí Brie Larson jako Carol Danvers, Iman Vellani jako Kamalu Khan a do třetice Teyonah Parris jako Monicu Rambeau. Hrdinky se očividně nějakým způsobem propojí, a to nejspíš kvůli zdroji svých schopností. Problémem je, že kdykoliv jedna z nich schopnost použije, teleportují se mezi sebou a prohodí si místa. To ostatně naznačoval i konec seriálu Ms. Marvel.

Mezi postavami je ale určité napětí. Ostatně Kamala je ještě puberťačka a Carol s Monicou mají nyní menší rozmíšky po svém posledním rozloučení. Naštěstí jim vše pomůže rozluštit mistr Samuel L. Jackson, Nick Fury, jenž si teleportační chaos užívá snad ještě méně než děvčata. Uvidíme, jak snímek uspěje, protože poslední filmy v diváckých ohlasech spíše hoří, než aby získávaly na pozornosti. Ale není se čemu divit, Thor: Love and Thunder byla seversko-řecká mytologická tragédie. Tak doufejme, že to Marvel brzy vše zlomí.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.