Icarus náhled

Icarus je opět odložen

6. 10. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Za poslední měsíc bylo odloženo tolik očekávaných her, že bych to nespočítala ani na prstech jedné ruky. Bohužel k odloženým hrám se přidává i survival hra s velkým potenciálem Icarus. Ta byla poprvé odhalena na PC Gaming Show minulý rok a můžu vám říct, že titul vypadal velice slibně.

Icarus byl už jednou odložen na listopad 2021 a nyní studio RocketWerkz v čele s Deanem Hallem, tvůrcem hry DayZ, oznámilo, že titul je opět odložen. Naštěstí odložení není nijak veliké a datum vydání se posunulo pouze na prosinec 2021. Pokud tedy nevíte, co si přát od Ježíška k Vánocům, máte zde tip.

Proč je Icarus opět odložen?

Titul je každý druhý víkend spouštěn v betě pro hráče, kteří mají Icarus předobjednaný na Steamu. Tito hráči poté mohou vývojářskému studiu zasílat určitou zpětnou vazbu. Tato zpětná vazba od hráčů utvrdila vývojáře, že měsíc navíc se jim bude hodit, aby udělali vše správně do posledního puntíku. „Vy hráči jste nám poskytli více vhledu, zpětné vazby, lásky a podpory, než jsme si kdy mohli představit. Našim cílem je vám to oplatit tvrdou prací na hře a provést řadu aktualizací a změn, abychom vám zajistili, že každý víkend bude vylepšením toho minulého. Cítíme se sebevědomě ohledně našeho progresu, který vede ke spuštění Icarus 1.0.,“ uvedlo vývojářské studio.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.