Icarus je opět odložen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Za poslední měsíc bylo odloženo tolik očekávaných her, že bych to nespočítala ani na prstech jedné ruky. Bohužel k odloženým hrám se přidává i survival hra s velkým potenciálem Icarus. Ta byla poprvé odhalena na PC Gaming Show minulý rok a můžu vám říct, že titul vypadal velice slibně.
Icarus byl už jednou odložen na listopad 2021 a nyní studio RocketWerkz v čele s Deanem Hallem, tvůrcem hry DayZ, oznámilo, že titul je opět odložen. Naštěstí odložení není nijak veliké a datum vydání se posunulo pouze na prosinec 2021. Pokud tedy nevíte, co si přát od Ježíška k Vánocům, máte zde tip.

Proč je Icarus opět odložen?

Titul je každý druhý víkend spouštěn v betě pro hráče, kteří mají Icarus předobjednaný na Steamu. Tito hráči poté mohou vývojářskému studiu zasílat určitou zpětnou vazbu. Tato zpětná vazba od hráčů utvrdila vývojáře, že měsíc navíc se jim bude hodit, aby udělali vše správně do posledního puntíku. „Vy hráči jste nám poskytli více vhledu, zpětné vazby, lásky a podpory, než jsme si kdy mohli představit. Našim cílem je vám to oplatit tvrdou prací na hře a provést řadu aktualizací a změn, abychom vám zajistili, že každý víkend bude vylepšením toho minulého. Cítíme se sebevědomě ohledně našeho progresu, který vede ke spuštění Icarus 1.0.,“ uvedlo vývojářské studio.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn