Ikonické herní skladby ve stylu hry Doom Eternal

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Jsem si jistý, že každý zná nebo alespoň slyšel kultovní skladby, o kterých možná ani nemusí vědět, že pocházejí z videoher. Jak by asi znělo, kdyby někdo vzal bojovou hudbu z Final Fantasy XIV, melodii z hlavního menu Halo nebo skladbu Suicide Mission z Mass Effectu 2 a předělal ji do hudební podoby pro Doom Eternal? Naštěstí pro nás na tuto otázku odpovídá kanál youtubera GeoffPlaysGuitar.

V posledních měsících Geoff přepracovává ikonické skladby ve stylu Doom Eternal a vytváří působivé rekonstrukce skladeb, jako je Suicide Mission z Mass Effectu 2 nebo Bury the Light z Devil May Cry 5. Často nahlédnete do zákulisí jeho tvůrčího procesu a výzkumu, než se pustí do samotného mixování. Pokud vás ale nebaví sledovat, jak tento tvůrčí proces vypadá za oponou, budete se muset některými jeho videi proklikat, jelikož mohou dosahovat až 18 minut.

Zatím můžete vidět několik skladeb z Final Fantasy, Halo, Mass Effectu, Castlevanie, Bloodborne a Cyberpunku 2077, které se dočkaly zpracování ve stylu Doom Eternal. Nejsem velkým fanouškem podobných mixů, ale musím uznat, že Geoff si na nich dal opravdu záležet a výsledné produkty stojí za to si poslechnout.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn