Kena Bridge of Spirits – úvodka 2

Kena: Bridge of Spirits nakonec vyjde o měsíc později

29. 7. 2021
Zdroj náhledu: Ember Lab

Na titul Kena: Bridge of Spirits se těší vskutku hodně hráčů. Pohádková atmosféra a poutavý příběh hlavní hrdinky jménem Kena měl původně vyjít už minulý rok jako prvotina vývojářů z Ember Lab. Po prvním odkladu spojeném s komplikacemi vývoje kvůli pandemii bylo stanoveno datum na 24. srpna tohoto roku. Na kouzelné dobrodružství nabité řádnou dávkou akce a roztomilosti si tak nakonec počkáme o měsíc déle. Tvůrci na svém twitteru oznámili další, a snad už poslední, odložení Kena: Bridge of Spirits. Konečné datum se tedy přesouvá na září, konkrétně na 21. 9.

Důvod odložení je prostý… snaha Ember Lab dotáhnout detaily a porty na všechny platformy – PC (Epic Games Store), Playstation 4 a Playstation 5.

Pokud vás nyní přepadá zármutek, můžete si spravit chuť nesestříhanými záběry z PC gameplaye. Krásná a až pohádková grafika společně s prostředím tajemného lesa, roztomilými tvory Rot, akčními souboji a jednoduchými puzzly je zkrátka kombinace, na kterou se nejde netěšit, a my si na ni rádi počkáme.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.