Kena: Bridge of Spirits nakonec vyjde o měsíc později

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ember Lab

Na titul Kena: Bridge of Spirits se těší vskutku hodně hráčů. Pohádková atmosféra a poutavý příběh hlavní hrdinky jménem Kena měl původně vyjít už minulý rok jako prvotina vývojářů z Ember Lab. Po prvním odkladu spojeném s komplikacemi vývoje kvůli pandemii bylo stanoveno datum na 24. srpna tohoto roku. Na kouzelné dobrodružství nabité řádnou dávkou akce a roztomilosti si tak nakonec počkáme o měsíc déle. Tvůrci na svém twitteru oznámili další, a snad už poslední, odložení Kena: Bridge of Spirits. Konečné datum se tedy přesouvá na září, konkrétně na 21. 9.

Důvod odložení je prostý… snaha Ember Lab dotáhnout detaily a porty na všechny platformy – PC (Epic Games Store), Playstation 4 a Playstation 5.

Pokud vás nyní přepadá zármutek, můžete si spravit chuť nesestříhanými záběry z PC gameplaye. Krásná a až pohádková grafika společně s prostředím tajemného lesa, roztomilými tvory Rot, akčními souboji a jednoduchými puzzly je zkrátka kombinace, na kterou se nejde netěšit, a my si na ni rádi počkáme.

Více informací o tomto titulu najdete v našem článku.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn