Immortals Fenyx Rising – Medúza

Immortals Fenyx Rising brzy vyjde na Steam

10. 12. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Společnost Ubisoft se po delší odmlce konečně rozhodl své novější hry opět zpřístupnit skrze stále populárnější platformu Steam. Poté, co se zde před pár dny objevil titul Assassin's Creed Valhalla, jej bude následovat další open world RPG z prostředí řeckých bájí a legend. Řeč je o akčním dobrodružství nebojácné hrdinky, která chce sama sobě, ale i ostatním ukázat, že se může rovnat svému bratrovi. Immortals Fenyx Rising na Steamu vyjde „někdy brzy“, jak se ostatně uvádí v kartě titulu, skrze kterou si hru můžete přidat do seznamu přání, aby vám přišlo upozornění ihned, co bude dostupná. Ubisoft se toho nebojí a Immortals Fenyx Rising bude k dostání rovnou v Gold Edici obsahující základní hru, tři vydatná DLC, bonusový úkol a kosmetické doplňky.

Immortals Fenyx Rising je dobrodružná adventura obohacená o líté souboje a originální logické hádanky odehrávající se na mytologickém pozadí řeckých bohů. Ve vývoji by měl být spin-off s polynéskou tematikou, ale od července, kdy se tato informace provalila na veřejnost, jsme se ze strany Ubisoftu prozatím nedočkali žádného vyjádření.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.