IO Interactive odhaluje všechny lokace ve hře Hitman 3

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IO Interactive

Další a zároveň poslední díl novodobé trilogie s Agentem 47 se nezadržitelně blíží a vývojáři z IO Interactive odhalují všechny lokace, které při své pouti navštívíme ve hře Hitman 3. Čeká nás celkem 6 lokací na 3 kontinentech.

Naše cesta začne v Dubaji, budeme svědky slavnostního otevření nejvyšší budovy světa s možností vylézt do nejvyšších pater a na střechu mrakodrapu. V druhé zastávce pocítíme ponurou atmosféru panství Thornbridge v anglickém Dartmooru. Zde si kromě naší vlastní vraždy zahrajeme na detektiva s cílem jednu vyřešit.
Hitman 3 bude posledním dílem trilogie

Zdroj: IO Interactive

Pokročilejší fázi hry strávíme v okrajové části německého Berlína, ze kterého bude následovat přesun do čínského Chongqing, kde se v úzkých uličkách půjde velmi dobře skrývat. Atmosféra tak trochu připomíná Cyberpunk.

Zdroj: IO Interactive

Další část hry strávíme v Argentině ve vinařské oblasti Mendoza s krásnou přírodou. Samotný závěr hry nás zavede zpět do Rumunska do Karpatských hor, kde celá trilogie s Agentem 47 skončí.

Zdroj: IO Interactive

Hitman 3 vychází ve standardní nebo deluxe edici 20. ledna 2021 na PC (roční exkluzivita na Epic Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia a Nintendo Switch. Deluxe edice zahrnuje digitální artbook, digitální soundtrack a různé kosmetické úpravy

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn