Jagged Alliance 3

Jagged Alliance 3 má datum vydání

19. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jedna z nejočekávanějších tahových taktických her, Jagged Alliance 3, má stanovené datum vydání. Tím se stal 14. červenec letošního roku. Vývojářské studio Haemimont Games a THQ Nordic také stanovily cenu, bude to 44,99 eur (cca 1050 korun). V titulu se podíváme do fiktivní země Grand Chien, kterou ovládla organizace jménem Legie. Vy, jako žoldáci placení rodinou bývalého vůdce, budete mít za úkol nepřítele zničit.

Jagged Alliance 3 bude mít také podporu modifikací velmi brzy po uvedení na trh. To znamená, že si hráči opět se hrou budou moci dělat skoro vše, co se jim zlíbí. Vrcholem by pro modery mělo být vytvořit si vlastní kampaň, tvořit nové žoldáky a pokusit se překonat takto vytvořenou hru. Dostupná bude i sběratelská edice jménem Tactical Edition, jež je extrémně limitovaná a pohybuje se kolem 3000 korun. Bude obsahovat například soundtrack, karty postav, kopii Jagged Alliance 3 na disku v media booku nebo taktické pouzdro na opasek. Teď jen doufat, že se hra povede a nebude žádným zklamáním.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.