Tekken 8 – logiášek

Tekken 8: na internetu se objevila fotografie pro výběr postav

17. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Tekken 8 je pokračováním soupeření rodiny Mishima, v němž se Kazuya Mishima a Jin Kazama utkají v nelítostné válce, která navazuje na příběh předchozí hry. Zároveň se vrací mnoho známých postav, včetně Jun Kazamy, která byla po boji s Ogrem (Tekken 3) považována za mrtvou. Kromě seznamu postav společnost Bandai Namco neodhalila mnoho informací o uživatelském rozhraní. Nicméně mnoho fanoušků již zachytilo některé zvěsti a úniky na internetu. Na jeden z nich se půjdeme společně podívat.

Nové informace pocházejí z PlayX4 2023 z jihokorejského Soulu, když uživatel Redditu Jermz67one zveřejnil fotografii obrazovky pro výběr postavy ze hry Tekken 8. Během akce, která se konala 11.–12. května, se poprvé na pódiu objevil trailer na Hwoaranga. Podle všeho se zde vyskytovaly i stánky, kde si hráči mohli titul poprvé vyzkoušet. Na obrazovce pro výběr postav byli zobrazeni Jun a Kazuya s menším rámečkem uprostřed, na němž byly vyobrazeny další postavy. Neexistuje žádná záruka, že se jedná o finální sestavení Tekkenu 8. Nejspíše se jedná o dřívější verzi, protože Lili, Asuka, Leroy, a dokonce ani Hwoarang v možnostech výběru postavy nebyli.

Nicméně v komentářích se začalo o obrazovce spekulovat. Doměnky se především týkaly toho, zda budou postavy animované, nebo ne. Mnozí hovořili o důležitosti dobré hudby pro výběr postavy v Tekkenu 8. Téměř všichni zmiňovali třetí, čtvrtou a sedmou hru jako ty s doposud nejlepší hudbou.V současné době si můžete titul přidat do seznamu přání ve službě Steam.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.