Harleen - DC Comics

Joker: Folie à Deux hlásí další hereckou posilu

9. 9. 2022
Zdroj náhledu: DC Comics

Snímek Joker: Folie à Deux neboli Joker 2 rozšiřuje své obsazení. Po hereckém tandemu Joaquina Phoenixe (který mimochodem za tuto roli dostal Oscara) a Lady Gaga přichází legendární irský herec Brendan Gleeson. Tato osobnost, kterou můžete znát například z Paddingtona, Statečného srdce nebo Tróje, rozšíří už takto obrovský herecký casting. Zatím se neví, jakou roli by měl přesně ztvárnit, ale v kuloárech se hovoří, že by se mělo jednat o jednoho ze zaměstnanců Arkhamova ústavu, který rád tyranizuje své pacienty.

Film Joker: Folie à Deux má mít premiéru až 4. října 2024 (později by to být nemohlo, že?). DC momentálně ruší spoustu projektů, nicméně tzv. DC Black je značka, které skoro nejde nevěřit. Joker si tak stále drží jistotu natáčení, a dokonce získal i zvýšený rozpočet. Pokud se chcete ještě zeptat, zda bude Margot Robbie jako Harley Quinn, tak vás rovnou vyvedu v omyl. V roli této antihrdinky se totiž ukáže Lady Gaga. Mimochodem by se měla ukázat v podobě Harley z komiksu Harleen, který napsal Stjepan Šejič. Dosáhne pokračování úspěchu jedničky?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.