Ring of Pain - Epic Games

Karetní roguelike titul Ring of Pain zdarma na Epic Games Store

25. 8. 2022
Zdroj náhledu: Twice Different

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší zajímavé hry v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat karetní roguelike titul Ring of Pain. K tomu navíc máte k dispozici i speciální balíček Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack.

Ring of Pain

Ve hře se ponoříte do světa náhodně generovaných kruhových dungeonů, kde hraje důležitou roli každé vaše rozhodnutí. Titul od vývojářského studia Twice Different je zajímavým karetním roguelike titulem, který nabízí více než 25 dungeonů, více než 300 položek k odemčení a přes 50 nepřátel, u nichž musíte pečlivě plánovat vaši taktiku.

Ring of Pain bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 1. září 2022.

Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack

Také můžete vyzvednout speciální balíček do hry Destiny 2, který při příležitosti 30. výročí od založení studia Bungie nabízí nové vybavení do hry, včetně exotického raketometu nebo sady brnění.

Na vyzvednutí balíčku Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack máte čas pouze do 30. srpna 2022 do 19:00.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.