Assassin’s Creed kuchařka vyjde již letos v prosinci

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: ubisoft
Kuchařská kniha Assassin’s Creed: The Culinary Codex konečně dostane i anglický překlad, který vyjde letos v prosinci.
Assassin’s Creed, The Culinary Codex

Zdroj: Titan Books

V prázdninové sezóně plánuje Titan Books vydat Assassin’s Creed: The Culinary Codex, aktualizovanou verzi kuchařky, která dříve vyšla ve francouzštině (Assassin’s Creed: Le Codex Culinaire: Recettes de la Confrérie des Assassins) a konečně dostane i anglický překlad. Francouzské vydání vyšlo koncem roku 2017 a obsahovalo 40 receptů, které byly inspirovány minulými příběhy bratrstva asasínů.

 

Jelikož kuchařky související s videohrami začínají být stále populárnější, tato kniha nemohla přijít v lepší čas. Mezi nejznámější herní kuchařky můžeme například zařadit World of Warcraft: The Official Cookbook, Alien: The Official Cookbook, Star Wars: Galaxy’s Edge: The Official Black Spire Outpost Cookbook nebo dokonce i Elder Scrolls: The Official Cookbook. Insight Editions například nedávno oznámila kuchařku Tomb Raider: The Official Cookbook & Travel Guide, která by měla přijít na trh letos na podzim.

 

Jak uvedla společnost PC Gamer, Titan Book plánuje vydat knihu 14. prosince 2021. Fanoušci si ji už teď mohou objednat prostřednictvím webových stránek (např. Penguin Random House). Kuchařská kniha Assassin’s Creed od Thibauda Villanovy bude mít 144 stran a bude obsahovat 40 receptů. Všechny budou inspirované místy, kde bratrstvo bojovalo. Recepty tak jsou z období italské renesance, francouzské revoluce či americké revoluce. Najdeme tu pokrmy jako polévku z Devenportu, bostonský jablečný koláč apod.

Kuchařka se zdá být velmi kvalitní a poskytuje fanouškům franšízy další sběratelský kousek, který je hoden investice. Zda budou recepty chutné? To už si budete muset zjistit sami.

Zdroj: screenrant

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn