Assassins Creed Valhalla Yule Season

Assassin's Creed kuchařka vyjde již v prosinci

3. 8. 2021
Zdroj náhledu: ubisoft

Kuchařská kniha Assassin’s Creed: The Culinary Codex konečně dostane i anglický překlad, který vyjde letos v prosinci.

Zdroj: Titan Books

V prázdninové sezóně plánuje Titan Books vydat Assassin’s Creed: The Culinary Codex, aktualizovanou verzi kuchařky, která dříve vyšla ve francouzštině (Assassin's Creed: Le Codex Culinaire: Recettes de la Confrérie des Assassins) a konečně dostane i anglický překlad. Francouzské vydání vyšlo koncem roku 2017. Příběhy skupiny asasínů poskytují mnoho inspirace pro všech čtyřicet kuchařských receptů.

Jelikož kuchařky související s videohrami začínají být stále populárnější, tato kniha nemohla přijít v lepší čas. Mezi nejznámější herní kuchařky můžeme například zařadit World of Warcraft: The Official Cookbook, Alien: The Official Cookbook, Star Wars: Galaxy’s Edge: The Official Black Spire Outpost Cookbook nebo dokonce i Elder Scrolls: The Official Cookbook. Insight Editions například nedávno oznámila kuchařku Tomb Raider: The Official Cookbook & Travel Guide, která by měla přijít na trh letos na podzim.

Jak uvedla společnost PC Gamer, Titan Book plánuje vydat knihu Assassin's Creed 14. prosince 2021. Fanoušci si ji už teď mohou objednat prostřednictvím webových stránek (např. Penguin Random House). Kuchařská kniha Assassin’s Creed od Thibauda Villanovy má mít sto čtyřicet čtyři stran a její obsah tvoří čtyřicet receptů. Všechny budou inspirované místy, kde bratrstvo bojovalo. Recepty tak jsou z období italské renesance, francouzské revoluce či americké revoluce. Najdeme tu pokrmy jako polévku z Devenportu, bostonský jablečný koláč apod.

Kuchařka působí velmi kvalitním dojmem a jedná se o pěkný sběratelský kousek. Hodný vaší investice. Zda budou recepty chutné? To si musíte zjistit sami.

Zdroj: screenrant

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.