Kupte si balíček dvanácti her a pomozte s výzkumem cukrovky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Gearbox Publishing
Prostřednictvím platformy Humble Bundle, která se soustředí zejména na prodej balíčků nejrůznějších her, můžete nově zakoupit již za jedenáct euro sadu dvanácti titulů. Ačkoli obdobné balíčky často obsahují pouze hry, které by se samostatně zkrátka neprodaly, zde je tomu jinak. V balení najdete mimo jiné dystopickou hru We Happy Few, skvělou skákačku Super Meat boy (včetně jeho pokračování) a dále adventury ze světa Walking Dead a Sam & Max.
Humble Bundle - výzkum cukrovky

Zdroj: jdrf.org

Sady her z Humble Bundle velmi často směřují k podpoře určité charity nebo dobročinné organizace, a ani v tomto případě tomu není jinak. Koupí balíčku přispějete organizaci JDRF, což je nezisková organizace, která financuje výzkum diabetu 1. typu. Dle vydavatelů má velká část těchto titulů společné právě to, že se určitým způsobem cukrovky dotýká.

Zdroj: Team Meat/Gearbox Publishing

Pokud byste tedy rádi přispěli na dobrou věc a zároveň si užili jednu z velmi zajímavých her, můžete tak učinit zde. Pro nováčky na této platformě je jenom dobré zdůraznit, že můžete částku, kterou budete přispívat, libovolně rozdělit mezi vydavatele her, organizaci JDRF a tým Humble Bundle (který si již v základu vezme své „dýško“).

Novinku pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn